Poznaj nasz zespół bliżej
i zobacz jak pracujemy

"Codziennie odkrywamy nowe rozwiązania, które sprawiają, że realizowane przez nas projekty są wyjątkowe"

Dawid Krężel | Realizator wizji

Ludzie

Najbardziej doświadczeni i niezadowni. Taki jest nasz zespół. Szybki, skuteczny i otwarty na współpracę z każdym... wszędzie.

Sprzęt

Nie znamy słowa usterka. Nasz sprzęt jest najwyższej jakości. Na bieżąco serwisowany jest zawsze gotowy do pracy razem z nami.

Na początku był... EDIROL :)
Dzisiaj trochę jakby się zmieniło.

Poznaj w wielkim skrócie naszą historię

Zakup pierwszego miksera wizji (2008)

2008-2009

Dzisiaj pewnie wygoniono by nas z każdej imprezy z takim sprzętem, ale wtedy... to było coś. Kable RCA, kamery SD, podgląd wizji na 7' monitorze i multimedia odpalane z playera windows. Jest co wspominać :) P.S. do dzisiaj na naszym magazynie!

2009

"Epokowe" wydarzenie. Ilość obsługiwanych eventów i oczekiwania klientów powodują, że kupujemy kolejny mikser wizyjny. Tym razem wybór pada na mikser 8 kanałowy obsługujący rozdzielczość HD. Przynajmniej w części multimedialnej :)

Tworzymy drugi zestaw do realizacji (2009)

Ekran LED outdoor w pikselu P10 (2010)

2010-2013

Na magazynie pojawiają się dwie przyczepy z Ekranem LED w pixelu P10. Przez Kolejne lata większość naszych realizacji obsługiwana jest właśnie przy użyciu tego nośnika. Ekran można było zdemontować i zainstalować na konstrukcji.

2014-2015

3 Nowe miksery 1080p, 8 Kamer HDSDI, łącznie 5km. nowych torów światłowodowych i zakup urządzeń do transmisji na żywo pozwoliło nam na realizację jeszcze bardziej prestiżowych i wymagających imprez niż kiedykolwiek dotychczas. Był to przełomowy rok.

Inwestujemy w tory kamerowe (2014)

Ekran LED indoor w pikselu P2 (2016)

2016

Kolejny ściana Ledowa, tym razem w px. P2 z przeznaczeniem konferencyjnym. Tak gęsty piksel pozwala na wyświetlenie materiałów z dużą zawartością drobnego tekstu. Czarne diody powodują, że obraz jest wyraźny jak nigdy dotąd.

2017

Powierzchnia, która pozwala na realizację dużych festiwali, koncertów i widowisk sportowych. Przez ostatnie lata staliśmy się nie tylko jednym z liderów w branży realizacyjnej, ale takżde dostawcą ekanów o bardzo dużych powierzchniach w gęstym pikselu.

100m ekranu outdoor P4 (2014)

Jeszcze więcej sprzętu do realizacji (2018)

2018

Tym razem kupiliśmy mikser video, które jeszcze w Polsce nie ma nikt. 16 kanałowy mikser AudioVideo Roland V-1200. CO będzie następne zależy jedynie od naszych Klientów. To oni kreują nasze potrzeby a my staramy się jedynie sprostać ich oczekiwaniom.

2019

Przygotowujemy się na kolejne zakupy, które pozwolą nam jeszcze bardziej zaskakiwać i szlifować telenty w naszym zespole. Już wkrótce nowe pozycje w naszej ofercie

Niespodzianka...

Złap nas na 3 sposoby

Dawid Krężel
+48. 505 023 272

Nowy Sącz
Grunwaldzka 63