Sprawdź naszą ofertę
i poznaj nasze możliwości

Techniczna obsługa imprez w pełnym zakresie

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania techniczne zarówno na imprezy plenerowe jak i kameralne eventy firmowe czy konferencje. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt, który pozwoli na kompleksową realizację każdej imprezy.

Multimedia, ekrany LED, telewizory, światło, scena, nagłośnienie, strefy VR oraz pełna obsługa wydarzenia to komfort, który pozwala Państwu zająć się imprezą od strony merytorycznej. Całą techniką zajmiemy się my.

Korzystamy wyłączenie ze swojego sprzętu, który znamy i którego skuteczności jesteśmy pewnie. Bez żadnych kompromisów podejmujemy się najbardziej wymagających realizacji. Planujesz event? Zaplanuj go razem z nami!

Multimedia | Ekrany LED | Telewizory

Naszym konikiem są właśnie multimedia. W naszym magazynie do Państwa dyspozycji jest łącznie ponad 350m² ekranów LED w pikselu P2 oraz P4 co pozwala na osiąganie przy małych powierzchniach rozdzielczości 4K

Blisko 100szt. Telewizorów z pełnym okablowaniem i odtwarzaczami. Telewizory możemy zamontować na Państwa evencie zarówno na uchytach w przypadku zabudów targowych jak i na stojakach w przypadku konferencji czy imprez firmowych

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją sprzętu

Światło

Do dyspozycji mamy ponad 200 urządzeń oraz zaplecze realizacyjne. Zajmujemy się oświetleniem eventów plenerowych oraz konferencji czy eventów firmowych zarówno tych dużych jak i małych. Każda przestrzeń może zostać przez nas zaaranżowana.

Głównym atutem naszej ekipy jest kompleksowość. Korzystając z naszej pełnej oferty oszczędzasz na transporcie i obsłudze a całą logistyką związaną z eventem od strony technicznej zajmujemy się my.

Nagłośnienie

Nagłośnienie na scenie podczas kameralnych eventów nie musi straszyć! Jako nielicznie w Polsce Stosujemy na imprezy wewnętrzne i zewnętrzne dwa różne systemu.

Na zewnątrz duży system liniowy. Podczas eventów kameralnych gdzie liczy się estetyka korzystamy z systemu Bose, który jest praktycznie niewidoczny na scenie a jakość dźwięku gwarantowana jest przez tego renomowanego niemieckiego producenta systemów nagłośnieniowych.

Czy daje radę? Nie spotkaliśmy się z lepiej brzmiącym systemem na konferencjach czy eventach firmowych.

Multimedialne zabudowy Targowe

Naszą specjalizacją są zabudowy multimedialne. Każda produkcja jest indywidualna i tworzona zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Połączenie ekranów LED z formami klasycznej zabudowy budzi zawsze największe emocje i na długo pozostaje w pamięci osób biorących udział w wydarzeniu.

Staramy się, żeby tworzone przez nas projekty były nie tylko funkcjonalne i estetyczne, ale wprowadzały interakcję między uczestnikami danego wydarzenia, dlatego wykorzystując dostępne technologie i autorskich rozwiązań tworzymy kompleksowo aplikacje, które idealnie wpisują się w temat eventu, który Państwo organizujecie

Złap nas na 3 sposoby

Dawid Krężel
+48. 505 023 272

Nowy Sącz
Grunwaldzka 63