Sprawdź naszą ofertę
i poznaj nasze możliwości

Transmisja wydarzeń do Internetu

Realizujemy wielokamerowe produkcje transmitowane przy użyciu najlepszych enkoderów do Internetu. Dajemy Państwu do wyboru możliwość transmisji na wybraną stronę Internetową lub platformę z możliwością biletowania.
 

  • Realizacje live nawet do 10 kamer video
  • Player dostosowany urządzeń mobilnych
  • Grafiki na żywo. Podpisy, animacje, statystyki
  • Powtórki oraz SlowMotion
  • Pełna rejestracja filmowanego materiału

Enkodery sprzętowe

Dysponujemy w swojej ofercie broadcastowymi encoderami sprzętowymi zdolnymi do prowadzenia transmisji z najodleglejszych miejsc dzięki zastosowaniu technologii wielomodemowej transmisji live. Nasze urządzenia jednocześnie mogą korzystać z 14 kart SIM co daje gwarancję nieprzerwanej transmisji z najbardziej ekstremalnych lokalizacji. Dodatkowo nasza autorska technologia pozwala na zabezpieczenie sygnału live w przypadku utraty sygnału z głównego urządzenia.

Transmisja na stronie Klienta

Każda transmisja może być prowadzona bezpośrednio ze strony wskazanej przez Zamawiającego. Wystarczy dodać do strony specjalnie wygenerowany kod HMTL by Twoi subskrybenci mogli cieszyć się wydarzeniem bezpośrednio na Twojej witrynie. Dzięki temu na wiele tygodni przed transmisją możesz rozpocząć działania marketingowego kierując swoich potencjalnych widzów bezpośrednio na adres swojej strony www.

Player dostosowany do wielu urządzeń

Każda transmisja musi być dostępna na urządzeniach mobilnych bez żadnych ograniczeń. U nas jest to standardem. Nie ważne czy Twoi widzowie będą oglądać wydarzenie na Smart TV czy Smartfonie. Nasze playery są dostosowane do wszystkich najpopularniejszych rozdzielczości i urządzeń z jakich mogą korzystać osoby zainteresowane Twoim wydarzeniem.

Rejestracja materiału

Nasze rejestratory zapewniają wysokiej jakości nagranie bez jego kompresji. Niezależnie od tego ile trwa event jesteśmy przygotowani sprzętowo na zabezpieczenie materiału, który później możesz wykorzystać bez obawy o jakość zarejestrowanego materiału.

Złap nas na 3 sposoby

Dawid Krężel
+48. 505 023 272

Nowy Sącz
Grunwaldzka 63