Sprawdź naszą ofertę
i poznaj nasze możliwości

MediaServer disguise d3 4x4pro

Mediaserver, którego możliwości ogranicza jedynie wyobraźnia.

4x4pro to mediaserwer nowej generacji. Flagowiec rodziny produktów disguise (d3) z serii pro. Potrafi obsłużyć cztery wyjścia 4k lub 16 wyjść Full HD. Oznacza to, że disguise (d3) 4×4 pro może zastąpić cztery konwencjonalne mediaserwery (z czterema wyjściami wideo każdy).

16 ekranów FullHD jednocześnie

Dzięki zastosowaniu najbardziej wydajnych mediaserverów dostępnych na rynku możemy tylko jednym urządzeniem zarządzać w tym samym czasie 16 ekranami Full HD. Na każdym ekranie w tym czasie może być wyświetlany inny obraz. Teraz połączenie ekranów LED, telewizorów oraz prompterów podglądowych nie stanowi żadnej bariery. Łączenie ze sobą urządzeń powoduje, że nie ograniczamy się z ilością urządzeń.

Grafiki na żywo PiP

Dzięki używanym przez nas mediaserverom oraz autorskiemu oprogramowaniu możemy w czasie transmisji live nakładać na obraz z kamer aktualne czasy zawodników, belki z podpisami, animowane przejścia między powtórkami, tabele wyników i wszystkie inne dane, które mogą być istotne dla osób oglądających dane wydarzenie. Co ważne dane te nie są statycznymi obrazkami. Są one wyświetlane automatycznie, zaraz po pojawieniu się w lokalnej bazie danych i powiązane z listą osób startujących w danej kategorii.

System powtórkowy, SlowMotion

4 kanałowy system powtórkowy pozwala w zwolnionym tempie wrócić do powtórek, które zostały zarejestrowane z 4 kamer. System posiada płynną regulację prędkości odtwarzania powtórki i pracuje w standardzie HD. Pozycja obowiązkowa podczas wydarzeń sportowych, która pozwala wrócić w każdym momencie do akcji wartej uwagi. Dodatkowo podczas dłuższych przerw możemy wyzwolić sekwencję powtórek z najciekawszych akcji bez żadnych ograniczeń.

Złap nas na 3 sposoby

Dawid Krężel
+48. 505 023 272

Nowy Sącz
Grunwaldzka 63