Sprawdź naszą ofertę
i poznaj nasze możliwości

Kino Samochodowe na ekranie LED

Tak więc szybkim krokiem wracamy eventowo do lat 50. XX wieku i proponujemy rozwiązania, które w tych specyficznych czasach zyskują na coraz większej popularności. Po upływie 70 lat od czasów świetności kin samochodowych mamy jednak kolosalny postęp technologiczny, który sprawia, że Kino samochodowe z przez kilku dekad nie może się równać z dzisiejszym. Dzieje się tak za sprawą ekranów LED na których możemy wyświetlić film

Do Państwa dyspozycji oddajemy ekrany LED o łącznej powierzchni 150m². Rozmiar ekranu oczywiście jest uzależniona od powierzchni parkingowej i obszaru z jakiego będą korzystać widzowie. Nasze ekranu mogą stanowić powierzchnię od 12m² do 150m² – tak więc dla każdego się coś znajdzie.

Strefa Biletowa z Bufetem

Żeby Kino mogło na siebie zarobić w strefie biletowej mamy możliwość sprzedaży artykułów spożywczych pakowanych. Nie zaproponujemy zatem naszym gościom popcornu z klasycznej maszyny, ale i na to znaleźliśmy rozwiązanie. Pakowany hermetycznie popcorn w trefie biletowej to prawdziwy HIT, który pozwala na zwiększenie rentowności projektu i widzom pozwala poczuć klimat prawdziwego kina samochodowego.

Nagłośnienie Kina Samochodowego

Nastawcie swoje radioodbiorniki i zaczynamy. Każdy seans Kinowy jest transmitowany za pomocą nadajnika FM wykorzystującego wolne pasmo FM w wybranej lokalizacji. Przed seansem na ekranie LED wyświetla się częstotliwość na której kinomaniacy będą mogli odbierać dźwięk z filmu.

Istnieje również możliwość wykorzystania klasycznego nagłośnienia liniowego. Jeśli pozwalają na to warunki możemy przygotować strefy nagłośnieniowe na terenie całego kina

Złap nas na 3 sposoby

Dawid Krężel
+48. 505 023 272

Nowy Sącz
Grunwaldzka 63